Wizytówka
Logo

X12 to wysoce zaawansowana technologicznie kryptowaluta jaką już teraz masz możliwość wydobywać z nami we współpracy z kopalnią XPRO.

Dzięki ciekawej ofercie planu marketingowego zaoferowanej przez kopalnię poza wydobyciem możemy także zarabiać prowizję dzięki budowaniu zespołu klientów dla XPRO

Ta oferta to ewenement w szerokiej gamie możliwośći zarabiania online.


DLACZEGO X12 ?

 

3 główne cechy X12

Więc czym jest X12, co sprawia, że zaczyna się mówić o tej walucie? Sprawdźmy to bez skomplikowanej technicznej mowy.

Właściwość # 1: Twoja waluta jest Twoja.

Masz całkowitą kontrolę nad transakcjami. Jesteś odpowiedzialny za swoje pieniądze. Ponieważ Twoja tożsamość jest niewidoczna, nikt nie będzie w stanie zobaczyć, na co wydasz pieniądze.

Właściwość # 2: Jest zamienny

Inną ciekawą cechą, którą uzyskuje, dzięki swojej poufności, jest to, że jest ona rzeczywiście zamienna. Jaka jest ta zamiennośc? O co chodzi? Chodzi o możliwośc mieszania.
Więc, co jest możliwe do wymieszania i co jest niemożliwe do wymieszania?


Załóżmy, że pożyczasz 20 dolarów od przyjaciela. Jeśli zwrócisz mu pieniądze w różnych nominałach ale w wysokości 20 dolarów, to jest w porządku. W rzeczywistości możesz nawet zwrócić te pieniądze w formie 1 dolara czy 2 dolarów. Nadal jest to w porządku. Dolar ma właściwości zamienne w tym wypadku. 
Jeśli jednak wypożyczysz od kogoś na weekend samochód i wrócisz zwracając inny samochód to napewno właściel nie będzie zachwycony. Samochody w tym przykładzie są niewymienialne.
Więc, co to jest transakcja z wymiennością jeśli chodzi o kryptowaluty?
Przyjrzyjmy się bitcoinowi. Bitcoin szczyci się tym, że każdy może zobaczyć transakcje w nim i co ważniejsze, każdy może zobaczyć szlak tej transakcji. Oznacza to w zasadzie, że przypuśćmy, że masz bitcoina, która kiedyś był użyty w nielegalnej transakcji, np. ktoś zapłacił nim za coś skradzionego. 
W niektórych miejscach i wymianach Bitcoiny te, "zanieczyszczone" taka historią nigdy nie będą warte tyle, co "czyste" monety. To zabija w pewnym sensie funkcionalność BTC i jest jedną z najczęściej stosowanych krytyk przeciwko bitcoinowi. W końcu dlaczego miałbyś cierpieć, jeśli jeden z poprzednich właścicieli monet, które posiadasz użył go do dokonania nielegalnych zakupów?  

 

 

                                               obrazek

 

                                    

W tym miejscu pojawia się X12. Ponieważ wszystkie dane i transakcje są prywatne, nikt nie może wiedzieć, jakie transakcje przeszły przez X12, a także nikt nie wie , co kupiłeś płacąc Twoimi X12. Ponieważ historia transakcji nigdy nie  jest znana, oznacza to, że ścieżka "transakcji" nie istnieje. W wyniku tego koncepcja "skażonego" X12 i "czystego" X12 nie istnieje. Kolejny przykład to użycie w przyszłości X12 w opłatach za leczenie i związane z tym perturbacje z firmami ubezpieczeniowymi.

Właściwość # 3: Skalowalność dynamiczna.


Problemy z skalowalnością Bitcoina były bardzo gorącym tematem w kręgach kryptograficznych w ostatnich miesiącach. Tak więc, Bitcoin został stworzony z nałożonym limitem wielkości bloku 1 MB. W jego wczesnym rozwoju nie miał żadnego limitu rozmiaru bloków, jednak w celu zapobiegania transakcjom niechcianym, limit rozmiaru został wymuszony.
X12 nie ma limitu rozmiaru "wstępnie ustawionego", ale oznacza to również, że złośliwi górnicy mogą zapchać system z nieproporcjonalnie dużymi blokami. Aby temu zapobiec, w systemie jest wbudowana kara prewencyjna.
Upewnij się, że masz jakieś pakiety XPRO MINING a jeśli nie kup jakikolwiek tak szybko, jak to tylko możliwe i kop z nami.

 

 

                                                                                 Kopalnia XPRO znajduje się w Szwecji i wydobywa dla nas X12

 

 

                                                                                               obrazek

                                                                 

 

 

                                 Zapraszam do kontaktu i współpracy. DOBRY cas jest teraz! Świat kryptowalut jest niesamowity, bardzo rozwojowy i ma ogromny potencjał!                                                                                                                   

DOBRY CZAS NA DZIAŁANIE JEST TERAZ!

 

X12 to rewolucyjna koncepcja używania kryptowaluty do codziennych płatności. Jest wiele COINÓW ale właściwie żadna poza Bitcoinem nie weszła do codziennego obiegu z akceptacją płatności w sklepach itd. Koncepcja X12 jest sprawić aby była to waluta w pełni funkcjonalna, łatwa w obsłudze i o dobrej wartości.

 

SKONTAKTUJMY SIĘ :

 

 

 

 Wiesław Moroz

poverejay13@gmail.com

 poverejay

 poverejay13@gmail.com

 

 

  

Pracuj mądrze a nie ciężko.